دکتر نازنین عباسی نژاد

دکتر نازنین عباسی نژاد

تخصص قلب و عروق

سمنان

کد نظام پزشکی

69780

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب بلوار ولیعصر

آدرس:

سمنان، بلوار ولیعصر، خیابان بعثت، ساختمان پزشکان قومس، طبقه4، واحد402

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نازنین عباسی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر نازنین عباسی نژاد
نوبت مطب بلوار ولیعصر
رزرو آنلاین نوبت
سمنان - سمنان، بلوار ولیعصر، خیابان بعثت، ساختمان پزشکان قومس، طبقه4، واحد402
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نازنین عباسی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نازنین عباسی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نازنین عباسی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نازنین عباسی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت نازنین عباسی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نازنین عباسی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نازنین عباسی نژاد کجا است؟
دکتر نازنین عباسی نژاد 1 مطب در مطب بلوار ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نازنین عباسی نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر نازنین عباسی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نازنین عباسی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نازنین عباسی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نازنین عباسی نژاد متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نازنین عباسی نژاد چه زمانی است؟
دکتر نازنین عباسی نژاد از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نازنین عباسی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نازنین عباسی نژاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نازنین عباسی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نازنین عباسی نژاد 0 از 5 است.

درباره دکتر نازنین عباسی نژاددکتر نازنین عباسی نژاد dr nazanin abbasinezhad از دکترهای متخصص قلب و عروق سمنان هستند. مطب دکتر نازنین عباسی نژاد در سمنان، بلوار ولیعصر، خیابان بعثت، ساختمان پزشکان قومس، طبقه4، واحد402 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نازنین عباسی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02333323378-02333322550 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نازنین عباسی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نازنین عباسی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نازنین عباسی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نازنین عباسی نژاد متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نازنین عباسی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.