مجید احمدی

مجید احمدی

کارشناس تغذیه

سمنان

کد نظام پزشکی

1586

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب میدان سعدی

آدرس:

سمنان، میدان سعدی، ساختمان صدف، طبقه چهارم، واحد1

تلفن:02333336345

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مجید احمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از مجید احمدی
نوبت مطب میدان سعدی
رزرو آنلاین نوبت
سمنان - سمنان، میدان سعدی، ساختمان صدف، طبقه چهارم، واحد1
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مجید احمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید احمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مجید احمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مجید احمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید احمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مجید احمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مجید احمدی کجا است؟
دکتر مجید احمدی 1 مطب در مطب میدان سعدی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مجید احمدی را ببینید.
+
آیا مجید احمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید احمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مجید احمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید احمدی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مجید احمدی چه زمانی است؟
دکتر مجید احمدی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مجید احمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مجید احمدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مجید احمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی مجید احمدی 0 از 5 است.

درباره مجید احمدیدکتر مجید احمدی majid ahmadi از دکترهای متخصص تغذیه سمنان هستند. مطب مجید احمدی در سمنان، میدان سعدی، ساختمان صدف، طبقه چهارم، واحد1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مجید احمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02333336345 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مجید احمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مجید احمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مجید احمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مجید احمدی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مجید احمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.