دکتر فرهاد ملک

دکتر فرهاد ملک

تخصص داخلی

فوق تخصص ریه

سمنان

کد نظام پزشکی

31818
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص ریه

اطلاعات مطب بلوار ولیعصر

آدرس:

سمنان، بلوار ولیعصر، سه راه شریعتی، ساختمان پزشکان باران، پلاک60، طبقه دوم

تلفن:02333325319

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرهاد ملک را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرهاد ملک بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مسعود
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

از دکترای خیلی خیلی خوب هستند به بیمارانشون احترام میگذارند رابطه خوبی بین بیمار و دکتر برقرار داشتند در طول درمان بیمار با دکتر در تماس هست .. انشالله سالم و تندرست باشند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرهاد ملک
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار ولیعصر
سمنان - سمنان، بلوار ولیعصر، سه راه شریعتی، ساختمان پزشکان باران، پلاک60، طبقه دوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرهاد ملک را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرهاد ملک نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد ملک در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرهاد ملک چقدر است؟
هزینه ویزیت فرهاد ملک با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد ملک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرهاد ملک کجا است؟
دکتر فرهاد ملک 1 مطب در مطب بلوار ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرهاد ملک را ببینید.
+
آیا دکتر فرهاد ملک امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد ملک در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرهاد ملک در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرهاد ملک متخصص داخلی و ریه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرهاد ملک چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد ملک تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد ملک در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرهاد ملک چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فرهاد ملک رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرهاد ملک 5 از 5 است.
درباره دکتر فرهاد ملک


دکتر فرهاد ملک dr farhad malek از دکترهای متخصص داخلی سمنان هستند. مطب دکتر فرهاد ملک در سمنان، بلوار ولیعصر، سه راه شریعتی، ساختمان پزشکان باران، پلاک60، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرهاد ملک می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02333325319 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرهاد ملک و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرهاد ملک هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرهاد ملک فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرهاد ملک متخصص داخلی و فوق تخصص ریه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرهاد ملک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.