دکتر حسینعلی همتی

دکتر حسینعلی همتی

تخصص داخلی

سمنان

کد نظام پزشکی

71051

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب میدان سعدی

آدرس:

سمنان، میدان سعدی، پاساژ صدف، طبقه دوم، واحد1

تلفن:02333350550

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسینعلی همتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حسینعلی همتی
نوبت مطب میدان سعدی
رزرو آنلاین نوبت
سمنان - سمنان، میدان سعدی، پاساژ صدف، طبقه دوم، واحد1
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسینعلی همتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسینعلی همتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسینعلی همتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسینعلی همتی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسینعلی همتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسینعلی همتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسینعلی همتی کجا است؟
دکتر حسینعلی همتی 1 مطب در مطب میدان سعدی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسینعلی همتی را ببینید.
+
آیا دکتر حسینعلی همتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسینعلی همتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسینعلی همتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسینعلی همتی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسینعلی همتی چه زمانی است؟
دکتر حسینعلی همتی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسینعلی همتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسینعلی همتی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حسینعلی همتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسینعلی همتی 0 از 5 است.

درباره دکتر حسینعلی همتیدکتر حسینعلی همتی dr hoseinali hemmati از دکترهای متخصص داخلی سمنان هستند. مطب دکتر حسینعلی همتی در سمنان، میدان سعدی، پاساژ صدف، طبقه دوم، واحد1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسینعلی همتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02333350550 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسینعلی همتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسینعلی همتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسینعلی همتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسینعلی همتی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسینعلی همتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.