دکتر شهرام رحیمیان

دکتر شهرام رحیمیان

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
سمنان - تهران

کد نظام پزشکی

69195

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب سمنان

آدرس:

سمنان، میدان سعدی، ساختمان صدف، طبقه1، واحد1

اطلاعات مطب تهران

آدرس:

تهران، پاسداران، بین همت و گل نبی، بن بست شهید اکرمی(کوکب)، پلاک 12، واحد 14

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهرام رحیمیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر شهرام رحیمیان
نوبت مطب سمنان
رزرو آنلاین نوبت
سمنان - سمنان، میدان سعدی، ساختمان صدف، طبقه1، واحد1
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 18:30
نوبت بگیرید
نوبت مطب تهران
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، پاسداران، بین همت و گل نبی، بن بست شهید اکرمی(کوکب)، پلاک 12، واحد 14
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهرام رحیمیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهرام رحیمیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهرام رحیمیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهرام رحیمیان چقدر است؟
هزینه ویزیت شهرام رحیمیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام رحیمیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهرام رحیمیان کجا است؟
دکتر شهرام رحیمیان 2 مطب در مطب سمنان و مطب تهران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهرام رحیمیان را ببینید.
+
آیا دکتر شهرام رحیمیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام رحیمیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهرام رحیمیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهرام رحیمیان متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهرام رحیمیان چه زمانی است؟
دکتر شهرام رحیمیان از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام رحیمیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهرام رحیمیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر شهرام رحیمیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهرام رحیمیان 0 از 5 است.

درباره دکتر شهرام رحیمیاندکتر شهرام رحیمیان dr shahram rahimiyan از دکترهای متخصص جراحی عمومی سمنان هستند. مطب دکتر شهرام رحیمیان در سمنان، میدان سعدی، ساختمان صدف، طبقه1، واحد1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهرام رحیمیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 0919021072 - 02333323331 - 02333333345 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهرام رحیمیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهرام رحیمیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهرام رحیمیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهرام رحیمیان متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهرام رحیمیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.