دکتر محمدحسین ابن علی

دکتر محمدحسین ابن علی

پزشک عمومی

سمنان

کد نظام پزشکی

67587

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب میدان معلم

آدرس:

سمنان، میدان معلم، ساختمان پزشکان معلم، طبقه اول

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدحسین ابن علی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدحسین ابن علی
نوبت مطب میدان معلم
رزرو آنلاین نوبت
سمنان - سمنان، میدان معلم، ساختمان پزشکان معلم، طبقه اول
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدحسین ابن علی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسین ابن علی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسین ابن علی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدحسین ابن علی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسین ابن علی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین ابن علی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدحسین ابن علی کجا است؟
دکتر محمدحسین ابن علی 1 مطب در مطب میدان معلم دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدحسین ابن علی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدحسین ابن علی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین ابن علی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدحسین ابن علی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسین ابن علی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدحسین ابن علی چه زمانی است؟
دکتر محمدحسین ابن علی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین ابن علی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدحسین ابن علی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدحسین ابن علی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدحسین ابن علی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمدحسین ابن علیدکتر محمدحسین ابن علی dr mohammad hosein ebneali از دکترهای متخصص عمومی سمنان هستند. مطب دکتر محمدحسین ابن علی در سمنان، میدان معلم، ساختمان پزشکان معلم، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدحسین ابن علی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02333432431-02333432430 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدحسین ابن علی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدحسین ابن علی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدحسین ابن علی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدحسین ابن علی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدحسین ابن علی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.