سید محمود مشیری شریعت پناهی

سید محمود مشیری شریعت پناهی

کارشناس ارشد روانشناسی

سمنان

کد نظام پزشکی

8365

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب میدان سعدی

آدرس:

سمنان، میدان سعدی، مجتمع پزشکان صدف، طبقه3، واحد9

تلفن:02333347060

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سید محمود مشیری شریعت پناهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از سید محمود مشیری شریعت پناهی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب میدان سعدی
سمنان - سمنان، میدان سعدی، مجتمع پزشکان صدف، طبقه3، واحد9


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سید محمود مشیری شریعت پناهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمود مشیری شریعت پناهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سید محمود مشیری شریعت پناهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سید محمود مشیری شریعت پناهی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمود مشیری شریعت پناهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سید محمود مشیری شریعت پناهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سید محمود مشیری شریعت پناهی کجا است؟
دکتر سید محمود مشیری شریعت پناهی 1 مطب در مطب میدان سعدی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سید محمود مشیری شریعت پناهی را ببینید.
+
آیا سید محمود مشیری شریعت پناهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمود مشیری شریعت پناهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سید محمود مشیری شریعت پناهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمود مشیری شریعت پناهی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سید محمود مشیری شریعت پناهی چه زمانی است؟
دکتر سید محمود مشیری شریعت پناهی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سید محمود مشیری شریعت پناهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سید محمود مشیری شریعت پناهی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سید محمود مشیری شریعت پناهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سید محمود مشیری شریعت پناهی 0 از 5 است.
درباره سید محمود مشیری شریعت پناهی


دکتر سید محمود مشیری شریعت پناهی seyyed mahmoud moshiri shariat panahi از دکترهای متخصص روانشناسی سمنان هستند. مطب سید محمود مشیری شریعت پناهی در سمنان، میدان سعدی، مجتمع پزشکان صدف، طبقه3، واحد9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سید محمود مشیری شریعت پناهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02333347060 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سید محمود مشیری شریعت پناهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سید محمود مشیری شریعت پناهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سید محمود مشیری شریعت پناهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سید محمود مشیری شریعت پناهی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سید محمود مشیری شریعت پناهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.