%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب میدان سعدی

آدرس:

سمنان، میدان سعدی، ساختمان صدف، طبقه سوم، واحد5

تلفن:02333332887

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر جمیله مقیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جمیله مقیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار مجرب و کاردان هستند ، بیماری منو (لوپوس) کاملاً میشناختن و تونستن مبتلا بودن من رو شناسایی کنن و راه‌حل مناسب داشتن برای مشکلات جانبی این بیماری(پایین اومدن پلاکت خون و...). سپاسگزارم خانم دکتر مقیمی عزیز.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر جمیله مقیمی
نوبت مطب میدان سعدی
رزرو آنلاین نوبت
سمنان - سمنان، میدان سعدی، ساختمان صدف، طبقه سوم، واحد5
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جمیله مقیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جمیله مقیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جمیله مقیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جمیله مقیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت جمیله مقیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جمیله مقیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جمیله مقیمی کجا است؟
دکتر جمیله مقیمی 1 مطب در مطب میدان سعدی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر جمیله مقیمی را ببینید.
+
آیا دکتر جمیله مقیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جمیله مقیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جمیله مقیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جمیله مقیمی متخصص داخلی و بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جمیله مقیمی چه زمانی است؟
دکتر جمیله مقیمی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر جمیله مقیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جمیله مقیمی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر جمیله مقیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جمیله مقیمی 5 از 5 است.

درباره دکتر جمیله مقیمیدکتر جمیله مقیمی dr jamileh moqimi از دکترهای متخصص داخلی سمنان هستند. مطب دکتر جمیله مقیمی در سمنان، میدان سعدی، ساختمان صدف، طبقه سوم، واحد5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جمیله مقیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02333332887 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جمیله مقیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جمیله مقیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جمیله مقیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جمیله مقیمی متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جمیله مقیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.