دکتر غلامرضا سعدالدین

دکتر غلامرضا سعدالدین

تخصص بیهوشی

سمنان

کد نظام پزشکی

67689

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص بیهوشی

اطلاعات مطب میدان معلم

آدرس:

سمنان، میدان معلم، ساختمان پزشکان معلم

تلفن:02333438923

بیمه‌های طرف قرارداد

  • خدمات درمانی(سلامت)
  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامرضا سعدالدین بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر غلامرضا سعدالدین
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب میدان معلم
سمنان - سمنان، میدان معلم، ساختمان پزشکان معلم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامرضا سعدالدین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامرضا سعدالدین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا سعدالدین در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامرضا سعدالدین چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامرضا سعدالدین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا سعدالدین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامرضا سعدالدین کجا است؟
دکتر غلامرضا سعدالدین 1 مطب در مطب میدان معلم دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامرضا سعدالدین را ببینید.
+
آیا دکتر غلامرضا سعدالدین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا سعدالدین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامرضا سعدالدین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامرضا سعدالدین متخصص بیهوشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامرضا سعدالدین چه زمانی است؟
دکتر غلامرضا سعدالدین از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا سعدالدین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامرضا سعدالدین چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر غلامرضا سعدالدین رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامرضا سعدالدین 0 از 5 است.
درباره دکتر غلامرضا سعدالدین


دکتر غلامرضا سعدالدین dr qolamreza saadoldin از دکترهای متخصص بیهوشی سمنان هستند. مطب دکتر غلامرضا سعدالدین در سمنان، میدان معلم، ساختمان پزشکان معلم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامرضا سعدالدین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02333438923 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامرضا سعدالدین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامرضا سعدالدین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامرضا سعدالدین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامرضا سعدالدین متخصص بیهوشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیهوشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامرضا سعدالدین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.