دکتر علیرضا همتی

دکتر علیرضا همتی

تخصص گوش، حلق و بینی

سمنان

کد نظام پزشکی

86825
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب پارک سنگی

آدرس:

سمنان، پارک سنگی، روبه روی سازمان آب و فاضلاب، ساختمان پزشکان قومس، طبقه4

تلفن:02333360355

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا همتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا همتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علیرضا همتی
نوبت مطب پارک سنگی
رزرو آنلاین نوبت
سمنان - سمنان، پارک سنگی، روبه روی سازمان آب و فاضلاب، ساختمان پزشکان قومس، طبقه4
اولین نوبت خالی: دوشنبه 12 تیر ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا همتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا همتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا همتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا همتی چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا همتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا همتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا همتی کجا است؟
دکتر علیرضا همتی 1 مطب در مطب پارک سنگی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا همتی را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا همتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا همتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا همتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا همتی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا همتی چه زمانی است؟
دکتر علیرضا همتی از روز دوشنبه 12 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا همتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا همتی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر علیرضا همتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا همتی 0 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا همتیدکتر علیرضا همتی dr alireza hemmati از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی سمنان هستند. مطب دکتر علیرضا همتی در سمنان، پارک سنگی، روبه روی سازمان آب و فاضلاب، ساختمان پزشکان قومس، طبقه4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا همتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02333360355 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا همتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا همتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا همتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا همتی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا همتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.