دکتر بهروز آزادگان

دکتر بهروز آزادگان

تخصص گوش، حلق و بینی

مشهد

کد نظام پزشکی

13058
%100
پیشنهاد(از 16 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات احمدآباد

آدرس:

مشهد ،احمدآباد ،ابتدای خیابان عارف ،پلاک 6

تلفن:05138403451

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهروز آزادگان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهروز آزادگان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 16 کاربر)

%100
16 کاربر از 16 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  13 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

عصمت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اقای دکتر بسیار مهربون هستن

بهناز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار بسیار استاد بخصوص در امر گوش

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشکی فهمیده و با تجربه هستند

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برای سرگیجه مراجعه کردم و در حال درمانم .

دانیال
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بهترین دکتر هستن ایشون با تشخیص دقیق با یه ویزیت تمام مشکلات پسرم حل شد پزشکای دیگه نظرنشون به عمل بود عاااااالی هستن دکتر آزادگان👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر بهروز آزادگان
نوبت مطب احمدآباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد ،احمدآباد ،ابتدای خیابان عارف ،پلاک 6
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهروز آزادگان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهروز آزادگان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهروز آزادگان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهروز آزادگان چقدر است؟
هزینه ویزیت بهروز آزادگان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز آزادگان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهروز آزادگان کجا است؟
دکتر بهروز آزادگان 1 مطب در احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهروز آزادگان را ببینید.
+
آیا دکتر بهروز آزادگان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز آزادگان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهروز آزادگان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهروز آزادگان متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهروز آزادگان چه زمانی است؟
دکتر بهروز آزادگان از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز آزادگان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهروز آزادگان چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر بهروز آزادگان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهروز آزادگان 5 از 5 است.

درباره دکتر بهروز آزادگاندکتر بهروز آزادگان dr behroz azadegan از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی مشهد هستند. مطب دکتر بهروز آزادگان در مشهد ،احمدآباد ،ابتدای خیابان عارف ،پلاک 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهروز آزادگان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138403451 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهروز آزادگان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهروز آزادگان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهروز آزادگان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهروز آزادگان متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهروز آزادگان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.