دکتر سیمین یزدی

دکتر سیمین یزدی

تخصص کودکان و نوزادان

کد نظام پزشکی

92425
%100
پیشنهاد(از 12 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیمین یزدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیمین یزدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نظرات

سیلوانا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بسیار عالی و خوش برخورد

ندا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خیلی حاذق بودند. به جای تجویز داروهای بی‌مورد توصیه های پزشکی خوبی برای من داشتند.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

عالییییی

راحله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

دکتر با اخلاق و وجدان کاری بالا و دلسوز و فداکار که از جون و دل برای بچه ها وقت میذارن.

ثریا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سیمین یزدی
نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو120,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیمین یزدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیمین یزدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیمین یزدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیمین یزدی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیمین یزدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیمین یزدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیمین یزدی کجا است؟
دکتر سیمین یزدی تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا دکتر سیمین یزدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیمین یزدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیمین یزدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیمین یزدی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیمین یزدی چه زمانی است؟
دکتر سیمین یزدی از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیمین یزدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیمین یزدی چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر سیمین یزدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیمین یزدی 5 از 5 است.
درباره دکتر سیمین یزدی


دکتر سیمین یزدی dr simin yazdi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیمین یزدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیمین یزدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیمین یزدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیمین یزدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیمین یزدی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیمین یزدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.