دکتر زهرا موسوی

دکتر زهرا موسوی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

ارومیه

کد نظام پزشکی

128302
%89
پیشنهاد(از 9 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات خیابان حسنی

آدرس:

ارومیه، چهارراه شورا، نبش خیابان حسنی، ساختمان سوگند، طبقه 8

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا موسوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا موسوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%89
8 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

نادر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

با احترام ایشان دکتری بسیار باشخصیت و با سوادی هستن بنده الان ۴ ماه هست که میرم مطبشون راضیم هم از دارو درمانی هم از نحوه برخورد و راهنمایی های خوبشون

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار پزشک خوبی هستند دفعه اول ما بود ولی نزدیکانمان قبلاً اومده بودند و نتیجه عالی گرفتند

بهزاد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

سلام دکتر رو پیشنهاد میکنم ولی من 2 ساعت در مطب منتظر موندم بعد رفتم پیش دکتر.

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خانم دکتر خوبی هستند.

حمیدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

راضی نبودم.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر زهرا موسوی
نوبت مطب خیابان حسنی
رزرو آنلاین نوبت
ارومیه - ارومیه، چهارراه شورا، نبش خیابان حسنی، ساختمان سوگند، طبقه 8
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا موسوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا موسوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا موسوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا موسوی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا موسوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا موسوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا موسوی کجا است؟
دکتر زهرا موسوی 1 مطب در خیابان حسنی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا موسوی را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا موسوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا موسوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا موسوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا موسوی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا موسوی چه زمانی است؟
دکتر زهرا موسوی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا موسوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا موسوی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر زهرا موسوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا موسوی 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا موسویدکتر زهرا موسوی dr zahra mosavi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) ارومیه هستند. مطب دکتر زهرا موسوی در ارومیه، چهارراه شورا، نبش خیابان حسنی، ساختمان سوگند، طبقه 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا موسوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04433438086-04433438085 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا موسوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا موسوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا موسوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا موسوی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا موسوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.