دکتر رحیمه اسکندریان

دکتر رحیمه اسکندریان

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ آنژیوپلاستی
سمنان

کد نظام پزشکی

46594
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رحیمه اسکندریان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رحیمه اسکندریان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک با اخلاق و خوبی هستند.

محمدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خیلی عالی بودند،چون از شهرستان میومدم صبح نوبت انژیو بهم دادند،الان هم انژیوشدم..خدا روشکر

سیدامیر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی.عالی.عالی....

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشکی حاذق و خوش برخورد

احمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک حاذقی هستند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر رحیمه اسکندریان
نوبت مطب پارک سنگی
رزرو آنلاین نوبت
سمنان - سمنان، پشت پارک سنگی، ساختمان پزشکان قومس، روبه روی اداره آب و فاضلاب
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رحیمه اسکندریان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رحیمه اسکندریان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رحیمه اسکندریان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رحیمه اسکندریان چقدر است؟
هزینه ویزیت رحیمه اسکندریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رحیمه اسکندریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رحیمه اسکندریان کجا است؟
دکتر رحیمه اسکندریان 1 مطب در مطب پارک سنگی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رحیمه اسکندریان را ببینید.
+
آیا دکتر رحیمه اسکندریان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رحیمه اسکندریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رحیمه اسکندریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رحیمه اسکندریان متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رحیمه اسکندریان چه زمانی است؟
دکتر رحیمه اسکندریان از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رحیمه اسکندریان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رحیمه اسکندریان چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر رحیمه اسکندریان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رحیمه اسکندریان 5 از 5 است.

درباره دکتر رحیمه اسکندریاندکتر رحیمه اسکندریان dr rahimeh eskadariyan از دکترهای متخصص قلب و عروق سمنان هستند. مطب دکتر رحیمه اسکندریان در سمنان، پشت پارک سنگی، ساختمان پزشکان قومس، روبه روی اداره آب و فاضلاب واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رحیمه اسکندریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02333326907 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رحیمه اسکندریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رحیمه اسکندریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رحیمه اسکندریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رحیمه اسکندریان متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رحیمه اسکندریان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.