دکتر علیرضا پیمان فر

دکتر علیرضا پیمان فر

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

سمنان

کد نظام پزشکی

95804
%67
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب بلوار امیرکبیر

آدرس:

سمنان، بلوار امیرکبیر، ساختمان پزشکان بوعلی، طبقه سوم، واحد309

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا پیمان فر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا پیمان فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%67
2 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

یگانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوب هستند.

اکرم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خیلی فوق العاده ای هستن من مشکل رفلکس معده و یبوست داشتم از وقتی ک تحت نظر دکتر پیمان فر هستم خداروشکر مشکلاتم برطرف شده

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علیرضا پیمان فر
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار امیرکبیر
سمنان - سمنان، بلوار امیرکبیر، ساختمان پزشکان بوعلی، طبقه سوم، واحد309


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا پیمان فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا پیمان فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا پیمان فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا پیمان فر چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا پیمان فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا پیمان فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا پیمان فر کجا است؟
دکتر علیرضا پیمان فر 1 مطب در مطب بلوار امیرکبیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا پیمان فر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا پیمان فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا پیمان فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا پیمان فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا پیمان فر متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا پیمان فر چه زمانی است؟
دکتر علیرضا پیمان فر از روز چهارشنبه 10 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا پیمان فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا پیمان فر چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر علیرضا پیمان فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا پیمان فر 4 از 5 است.
درباره دکتر علیرضا پیمان فر


دکتر علیرضا پیمان فر dr alireza peymanfar از دکترهای متخصص داخلی سمنان هستند. مطب دکتر علیرضا پیمان فر در سمنان، بلوار امیرکبیر، ساختمان پزشکان بوعلی، طبقه سوم، واحد309 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا پیمان فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02333491917 , 09353364449 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا پیمان فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا پیمان فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا پیمان فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا پیمان فر متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا پیمان فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.