دکتر عاطفه عابدینی

دکتر عاطفه عابدینی

فوق تخصص ریه

تخصص داخلی

تهران
%100
پیشنهاد(از 38 کاربر)

کد نظام پزشکی

113030

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص ریه
 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از بیمارستان دی، نبش کوچه چهاردهم گاندی، پلاک 11، ساختمان شفق، طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عاطفه عابدینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عاطفه عابدینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 38 کاربر)

%100
38 کاربر از 38 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  17 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ولیعصر
ملاحظات

بیمار محترم: زمان داده شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود.  

دکتر عاطفه عابدینی
دکتر عاطفه عابدینی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عاطفه عابدینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عاطفه عابدینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عاطفه عابدینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عاطفه عابدینی چقدر است؟
هزینه ویزیت عاطفه عابدینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه عابدینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عاطفه عابدینی کجا است؟
دکترعاطفه عابدینی مطب خیابان ولیعصر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عاطفه عابدینی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عاطفه عابدینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه عابدینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عاطفه عابدینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عاطفه عابدینی متخصص ریه و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عاطفه عابدینی چه زمانی است؟
دکتر عاطفه عابدینی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه عابدینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عاطفه عابدینی چقدر است؟
تا کنون 38 نفر به دکتر عاطفه عابدینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عاطفه عابدینی 5 از 5 است.

درباره دکتر عاطفه عابدینیدکترعاطفه عابدینی dr atefeh abedini از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر عاطفه عابدینی در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از بیمارستان دی، نبش کوچه چهاردهم گاندی، پلاک 11، ساختمان شفق، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عاطفه عابدینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188192356 ، 02188190579 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عاطفه عابدینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عاطفه عابدینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عاطفه عابدینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عاطفه عابدینی متخصص داخلی و فوق تخصص ریه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عاطفه عابدینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.