دکتر عطیه عسگرنیا فعال

دکتر عطیه عسگرنیا فعال

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

مشهد

کد نظام پزشکی

133425

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان احمدآباد

آدرس:

مشهد، احمدآباد، خیابان عارف، نبش عارف یک، ساختمان پزشکان آزاده، طبقه دوم، واحد هشت

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عطیه عسگرنیا فعال بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عطیه عسگرنیا فعالسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عطیه عسگرنیا فعال را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عطیه عسگرنیا فعال نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عطیه عسگرنیا فعال در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عطیه عسگرنیا فعال چقدر است؟
هزینه ویزیت عطیه عسگرنیا فعال با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عطیه عسگرنیا فعال می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عطیه عسگرنیا فعال کجا است؟
دکتر عطیه عسگرنیا فعال 1 مطب در مطب خیابان احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عطیه عسگرنیا فعال را ببینید.
+
آیا دکتر عطیه عسگرنیا فعال امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عطیه عسگرنیا فعال در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عطیه عسگرنیا فعال در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عطیه عسگرنیا فعال متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عطیه عسگرنیا فعال چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر عطیه عسگرنیا فعال تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر عطیه عسگرنیا فعال در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عطیه عسگرنیا فعال چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر عطیه عسگرنیا فعال رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عطیه عسگرنیا فعال 0 از 5 است.

درباره دکتر عطیه عسگرنیا فعالدکتر عطیه عسگرنیا فعال dr atiye asgar nia از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) مشهد هستند. مطب دکتر عطیه عسگرنیا فعال در مشهد، احمدآباد، خیابان عارف، نبش عارف یک، ساختمان پزشکان آزاده، طبقه دوم، واحد هشت واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عطیه عسگرنیا فعال می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138428818 -- 09028826969 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عطیه عسگرنیا فعال و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عطیه عسگرنیا فعال هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عطیه عسگرنیا فعال فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عطیه عسگرنیا فعال متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عطیه عسگرنیا فعال مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.