%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

عضو انجمن متخصصین پوست ایران، بورد تخصصی ایران، بورد تخصصی اکادمی اروپا، مولف مقالات متعدد در حوزه تخصصی پوست و زیبایی لیزرهای پیشرفته و مدرن جوانسازی تزریق فیلر یا ژلهای هیالورونیک اسید،مزوژل و بوستر های معجزه گر جوانساز، بوتاکس صورت گردن اندام، تزریق چربی مزوتراپی پی ار پی لیفت صورت اندام، هایفو دابلو، لیزر موهای زاید لیزرهای رنگدانه های پوست، تاتو ها، لک ها لیزرهای عروقی و واریسی جراحی کاشت مو ابرو ریش طبیعی و دایمی درمان بیماریهای پوست مو ناخن 

کد نظام پزشکی

۸۶۲۹۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب شهرک غرب

آدرس:

تهران، شهرک غرب، میدان صنعت، بلوار فرحزادی، خیابان حسن سیف، کوچه دوم، پلاک 11

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر مهرشاد رابط بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شهرک غرب
دکتر مهرشاد رابط
دکتر مهرشاد رابط

درباره دکتر مهرشاد رابط

دکتر مهرشاد رابط از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر مهرشاد رابط در تهران، شهرک غرب، میدان صنعت، بلوار فرحزادی، خیابان حسن سیف، کوچه دوم، پلاک 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرشاد رابط می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188078000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرشاد رابط و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرشاد رابط هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرشاد رابط فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرشاد رابط تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.