دکتر بهناز حبیبی

دکتر بهناز حبیبی

تخصص داخلی

ارومیه

کد نظام پزشکی

128580
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان حسنی

آدرس:

ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان اورشاد2، طبقه 2

تلفن:09033452060

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهناز حبیبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهناز حبیبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

هدیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک بسیار دقیق و با حوصله ای هستن،با تشخیص درست و به موقعشون کمک بسیار بزرگی بهمون کردن

امین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد محترمانه با ارامش کامل به توضیحات بیمار گوش میکنند وقت میگذارند تشخیصشون عالی بود.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر بهناز حبیبی
نوبت مطب خیابان حسنی
رزرو آنلاین نوبت
ارومیه - ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان اورشاد2، طبقه 2
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو104,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 20:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل80,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهناز حبیبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهناز حبیبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهناز حبیبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهناز حبیبی چقدر است؟
هزینه ویزیت بهناز حبیبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهناز حبیبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهناز حبیبی کجا است؟
دکتر بهناز حبیبی 1 مطب در مطب خیابان حسنی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهناز حبیبی را ببینید.
+
آیا دکتر بهناز حبیبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهناز حبیبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهناز حبیبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهناز حبیبی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهناز حبیبی چه زمانی است؟
دکتر بهناز حبیبی از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهناز حبیبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهناز حبیبی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر بهناز حبیبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهناز حبیبی 5 از 5 است.

درباره دکتر بهناز حبیبیدکتر بهناز حبیبی dr behnaz habibi از دکترهای متخصص داخلی ارومیه هستند. مطب دکتر بهناز حبیبی در ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان اورشاد2، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهناز حبیبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09033452060 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهناز حبیبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهناز حبیبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهناز حبیبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهناز حبیبی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهناز حبیبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.