دکتر اصغر محمدزاده

دکتر اصغر محمدزاده

دکترای روانشناسی

اصفهان
%۹۲
پیشنهاد(از ۱۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان اختلالات افسردگی، اضطراب، اختلالات وسواسی

کد نظام پزشکی

۸۲۶۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان طیب

آدرس:

اصفهان، خیابان طیب، جنب پمپ بنزین، ساختمان مهتاب 9، طبقه2، واحد12، مرکز مشاوره مهر زندگی

اطلاعات مطب دروازه شیراز

آدرس:

اصفهان، دروازه شیراز، چهار باغ، کوچه مختاری، مرکز مشاوره رها

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اصغر محمدزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اصغر محمدزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۲ کاربر)

%۹۲
۱۱ کاربر از ۱۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان طیب
مطب دروازه شیراز

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر اصغر محمدزاده، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر اصغر محمدزاده می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر اصغر محمدزاده
دکتر اصغر محمدزاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اصغر محمدزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اصغر محمدزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اصغر محمدزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اصغر محمدزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت اصغر محمدزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اصغر محمدزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اصغر محمدزاده کجا است؟
دکتر اصغر محمدزاده 2 مطب در مطب خیابان طیب و مطب دروازه شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر اصغر محمدزاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر اصغر محمدزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اصغر محمدزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اصغر محمدزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اصغر محمدزاده متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اصغر محمدزاده چه زمانی است؟
دکتر اصغر محمدزاده از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اصغر محمدزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اصغر محمدزاده چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر اصغر محمدزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اصغر محمدزاده 5 از 5 است.

درباره دکتر اصغر محمدزادهدکتر اصغر محمدزاده dr asghar mohammad zade از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی اصفهان هستند. مطب دکتر اصغر محمدزاده در اصفهان، دروازه شیراز، چهار باغ، کوچه مختاری، مرکز مشاوره رها واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اصغر محمدزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136628666 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اصغر محمدزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اصغر محمدزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اصغر محمدزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اصغر محمدزاده تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اصغر محمدزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.