دکتر اصغر محمدزاده

دکتر اصغر محمدزاده

دکترای روانشناسی

اصفهان

کد نظام پزشکی

ر-8263
%93
پیشنهاد(از 13 کاربر)

درباره‌پزشک

درمان اختلالات افسردگی، اضطراب، اختلالات وسواسی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان طیب

آدرس:

اصفهان، خیابان طیب، جنب پمپ بنزین، ساختمان مهتاب 9، طبقه2، واحد12، مرکز مشاوره مهر زندگی

تلفن:03132247256

اطلاعات مطب دروازه شیراز

آدرس:

اصفهان، دروازه شیراز، چهار باغ، کوچه مختاری، مرکز مشاوره رها

تلفن:03136628666

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اصغر محمدزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اصغر محمدزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%93
12 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  11 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محجوب
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند.

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم

وقتی مشاوره می گیری انتظار داری حداقل مشاور ازت چkد تا سوال بپرس« چند تا راهکار بدهند نه اینکه در پیام متنی بنویسن این ویژگی نوجوانیه این کتاب را بخوان مشاور باید اصلا فرض را بر این بگذارن که من بی سوادم و اصلا کتاب خواب خواندن هم بلد نیستم حداقل باید یک راه حل ارائه دهند.

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من جلسه اولی بود که پیش دکتر محمد زاده رفتم و از صبر و حوصله ایشون و برخورد خوب ایشون و همچنین نحوه راهنمایی که کردند بسیار راضی ام

پریسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار پزشک خوب و حاذقی هستن علم بالایی دارند

حسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بسیار عالی و روش های مثبت و کاربردی دادند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر اصغر محمدزاده
نوبت مطب خیابان طیب
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، خیابان طیب، جنب پمپ بنزین، ساختمان مهتاب 9، طبقه2، واحد12، مرکز مشاوره مهر زندگی
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 18:30
نوبت بگیرید
نوبت مطب دروازه شیراز
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، دروازه شیراز، چهار باغ، کوچه مختاری، مرکز مشاوره رها
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
45 دقیقه گفتگو140,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل57,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اصغر محمدزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اصغر محمدزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اصغر محمدزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اصغر محمدزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت اصغر محمدزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اصغر محمدزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اصغر محمدزاده کجا است؟
دکتر اصغر محمدزاده 2 مطب در مطب خیابان طیب و مطب دروازه شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اصغر محمدزاده را ببینید.
+
آیا دکتر اصغر محمدزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اصغر محمدزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اصغر محمدزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اصغر محمدزاده متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اصغر محمدزاده چه زمانی است؟
دکتر اصغر محمدزاده از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اصغر محمدزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اصغر محمدزاده چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر اصغر محمدزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اصغر محمدزاده 5 از 5 است.

درباره دکتر اصغر محمدزادهدکتر اصغر محمدزاده dr asghar mohammad zade از دکترهای متخصص روانشناسی اصفهان هستند. مطب دکتر اصغر محمدزاده در اصفهان، دروازه شیراز، چهار باغ، کوچه مختاری، مرکز مشاوره رها واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اصغر محمدزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136628666 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اصغر محمدزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اصغر محمدزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اصغر محمدزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اصغر محمدزاده متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اصغر محمدزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.