دکتر زهرا گرجی

دکتر زهرا گرجی

دکترای تغذیه

دکترای تخصصی (PH.D) علوم تغذیه
تهران

کد نظام پزشکی

ت-6210
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای تغذیه

اطلاعات مطب خیابان اندرزگو

آدرس:

تجریش، قیطریه، خیابان اندرزگو، خیابان سلیمانی غربی، نبش کوچه مرادی، مجتمع پزشکان حکیم، طبقه 5، واحد 31

تلفن:02122398101

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا گرجی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا گرجی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر زهرا گرجی
نوبت مطب خیابان اندرزگو
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تجریش، قیطریه، خیابان اندرزگو، خیابان سلیمانی غربی، نبش کوچه مرادی، مجتمع پزشکان حکیم، طبقه 5، واحد 31

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا گرجی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا گرجی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا گرجی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا گرجی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا گرجی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا گرجی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا گرجی کجا است؟
دکتر زهرا گرجی 1 مطب در مطب خیابان اندرزگو دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا گرجی را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا گرجی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا گرجی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا گرجی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا گرجی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا گرجی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر زهرا گرجی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا گرجی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا گرجی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر زهرا گرجی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا گرجی 0 از 5 است.

درباره دکتر زهرا گرجیدکتر زهرا گرجی dr zhra gorji از دکترهای متخصص تغذیه تهران هستند. مطب دکتر زهرا گرجی در تجریش، قیطریه، خیابان اندرزگو، خیابان سلیمانی غربی، نبش کوچه مرادی، مجتمع پزشکان حکیم، طبقه 5، واحد 31 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا گرجی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122398101 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا گرجی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا گرجی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا گرجی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا گرجی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا گرجی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.