دکتر رضا مهدیان جویباری

دکتر رضا مهدیان جویباری

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص طب نوزادی

زنجان

کد نظام پزشکی

46974

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان
  • فوق تخصص طب نوزادی

اطلاعات مطب چهارراه سعدی

آدرس:

زنجان، چهارراه سعدی، کوچه قلعه، ساختمان آفتاب، طبقه3، واحد12

تلفن:02433324576

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا مهدیان جویباری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر رضا مهدیان جویباری
نوبت مطب چهارراه سعدی
رزرو آنلاین نوبت
زنجان - زنجان، چهارراه سعدی، کوچه قلعه، ساختمان آفتاب، طبقه3، واحد12

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو150,000 تومان
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 21:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا مهدیان جویباری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا مهدیان جویباری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا مهدیان جویباری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا مهدیان جویباری چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا مهدیان جویباری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا مهدیان جویباری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا مهدیان جویباری کجا است؟
دکتر رضا مهدیان جویباری 1 مطب در مطب چهارراه سعدی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رضا مهدیان جویباری را ببینید.
+
آیا دکتر رضا مهدیان جویباری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا مهدیان جویباری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا مهدیان جویباری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا مهدیان جویباری متخصص کودکان و نوزادان و طب نوزادی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا مهدیان جویباری چه زمانی است؟
دکتر رضا مهدیان جویباری از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا مهدیان جویباری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا مهدیان جویباری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رضا مهدیان جویباری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا مهدیان جویباری 0 از 5 است.

درباره دکتر رضا مهدیان جویباریدکتر رضا مهدیان جویباری dr reza mahdiyan juybari از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان زنجان هستند. مطب دکتر رضا مهدیان جویباری در زنجان، چهارراه سعدی، کوچه قلعه، ساختمان آفتاب، طبقه3، واحد12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا مهدیان جویباری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02433324576 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا مهدیان جویباری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا مهدیان جویباری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا مهدیان جویباری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا مهدیان جویباری متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص طب نوزادی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا مهدیان جویباری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.