دکتر منوچهر اسماعیلی

دکتر منوچهر اسماعیلی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

ارومیه

کد نظام پزشکی

84602
%97
پیشنهاد(از 29 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان حسنی

آدرس:

ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان اورشاد2، طبقه2

تلفن:09037347376

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر منوچهر اسماعیلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منوچهر اسماعیلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 29 کاربر)

%97
28 کاربر از 29 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  10 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

لطیف
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

یکی از دکتر های خوب ارومیه هستند اخلاقی دارن به بزرگ کوچیک احترام میزارن طبق شخصیت طرف باحوصله معاشرت میکنن رحمت به امواتشون🤲 از درمانشون خوب استفاده کنید زود خوب می شید.

کاظم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی مهربان و پر انرژی بودن واقعا از رفتارشون لذت بردیم مرسی از لطفشون.

سارا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بهترین دکتر مغز و اعصاب.فوقالعاده باصبر و حوصله و فوق العاده با شخصیت و مهربان

رامین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

از هر لحظ عالی هستند

سمیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خیلی عالی و خیلی خوب مریض را توجیه میکنه خیلی هم با حوصله هستند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر منوچهر اسماعیلی
نوبت مطب خیابان حسنی
رزرو آنلاین نوبت
ارومیه - ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان اورشاد2، طبقه2
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منوچهر اسماعیلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منوچهر اسماعیلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منوچهر اسماعیلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منوچهر اسماعیلی چقدر است؟
هزینه ویزیت منوچهر اسماعیلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منوچهر اسماعیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منوچهر اسماعیلی کجا است؟
دکتر منوچهر اسماعیلی 1 مطب در مطب خیابان حسنی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر منوچهر اسماعیلی را ببینید.
+
آیا دکتر منوچهر اسماعیلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منوچهر اسماعیلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منوچهر اسماعیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منوچهر اسماعیلی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منوچهر اسماعیلی چه زمانی است؟
دکتر منوچهر اسماعیلی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر منوچهر اسماعیلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منوچهر اسماعیلی چقدر است؟
تا کنون 29 نفر به دکتر منوچهر اسماعیلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منوچهر اسماعیلی 5 از 5 است.

درباره دکتر منوچهر اسماعیلیدکتر منوچهر اسماعیلی dr manouchehr esmaeeli از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) ارومیه هستند. مطب دکتر منوچهر اسماعیلی در ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان اورشاد2، طبقه2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منوچهر اسماعیلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09037347376 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منوچهر اسماعیلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منوچهر اسماعیلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منوچهر اسماعیلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منوچهر اسماعیلی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منوچهر اسماعیلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.