دکتر زهراالسادات ابطحی فروشانی

دکتر زهراالسادات ابطحی فروشانی

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ چشم‌پزشکی کودکان و انحراف چشم (استرابیسم)
اصفهان

کد نظام پزشکی

133917
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، مجتمع پزشکی آژند، بلوک b، طبقه 2، واحد 209

تلفن:03132240834

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهراالسادات ابطحی فروشانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهراالسادات ابطحی فروشانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مرتضی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیارخوش اخلاق کاملا وقت میزارند برای جلسه اول خیلی از برخوردو نظر و کارشون راضی بودم.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر زهراالسادات ابطحی فروشانی
نوبت مطب خیابان آمادگاه
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، خیابان آمادگاه، مجتمع پزشکی آژند، بلوک b، طبقه 2، واحد 209
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهراالسادات ابطحی فروشانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهراالسادات ابطحی فروشانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهراالسادات ابطحی فروشانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهراالسادات ابطحی فروشانی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهراالسادات ابطحی فروشانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهراالسادات ابطحی فروشانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهراالسادات ابطحی فروشانی کجا است؟
دکتر زهراالسادات ابطحی فروشانی 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهراالسادات ابطحی فروشانی را ببینید.
+
آیا دکتر زهراالسادات ابطحی فروشانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهراالسادات ابطحی فروشانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهراالسادات ابطحی فروشانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهراالسادات ابطحی فروشانی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهراالسادات ابطحی فروشانی چه زمانی است؟
دکتر زهراالسادات ابطحی فروشانی از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهراالسادات ابطحی فروشانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهراالسادات ابطحی فروشانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر زهراالسادات ابطحی فروشانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهراالسادات ابطحی فروشانی 5 از 5 است.

درباره دکتر زهراالسادات ابطحی فروشانیدکتر زهراالسادات ابطحی فروشانی dr zahra sadat abtahi forooshani از دکترهای متخصص چشم پزشکی اصفهان هستند. مطب دکتر زهراالسادات ابطحی فروشانی در اصفهان، خیابان آمادگاه، مجتمع پزشکی آژند، بلوک b، طبقه 2، واحد 209 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهراالسادات ابطحی فروشانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132240834 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهراالسادات ابطحی فروشانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهراالسادات ابطحی فروشانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهراالسادات ابطحی فروشانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهراالسادات ابطحی فروشانی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهراالسادات ابطحی فروشانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.