دکتر حمیدرضا کامروان

دکتر حمیدرضا کامروان

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

کد نظام پزشکی

142795

درباره‌پزشک

عضو بنیاد ملی نخبگان کشوری 

سابقه 4 سال فعالیت در بیمارستان روانپزشکی میمنت

درمان اختلالات افسردگی اساسی،افسردگی پس از زایمان، افسردگی فصلی، افسردگی دوقطبی... 

درمان اختلالات اضطرابی و استرس، اضطراب فراگیر، اضطراب جدایی، حملات پانیک..... 

درمان اختلالات وسواس های فکری و عملی،وسواس مو کندن، وسواس های مذهبی.... 

درمان اختلالات جنسی، اختلال نعوظ، زود انزالی، دو جنسیتی، خودارضایی...... 

درمان اختلالات خواب، بی خوابی، بد خوابی، کابوس شبانه،...... 

درمان اختلال بیش فعالی و عدم تمرکز در کودکان 

مشاوره و روان درمانی، روانکاوی، مشاوره خانواده و ازدواج

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمیدرضا کامروان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حمیدرضا کامروان

در حال حاضر این پزشک نوبت آزاد برای مطب ندارد و برای مشاوره پاسخگو نیست. شما می‌توانید با پزشکان مشابه در ارتباط باشید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیدرضا کامروان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیدرضا کامروان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا کامروان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا کامروان چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیدرضا کامروان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا کامروان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیدرضا کامروان کجا است؟
دکتر حمیدرضا کامروان در حال حاضر مطب فعالی ندارند.
+
آیا دکتر حمیدرضا کامروان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا کامروان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیدرضا کامروان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیدرضا کامروان متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در همین زمینه مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیدرضا کامروان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا کامروان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا کامروان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیدرضا کامروان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حمیدرضا کامروان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیدرضا کامروان 0 از 5 است.

درباره دکتر حمیدرضا کامرواندکتر حمیدرضا کامروان dr hamid reza kamravan از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر حمیدرضا کامروان در تهران، گیشا، نبش خیابان ۱۷، پلاک ۲۵۶، واحد ۷، طبقه دوم، کلینیک مهارت آموزان آرامش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیدرضا کامروان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188243368 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیدرضا کامروان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیدرضا کامروان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیدرضا کامروان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیدرضا کامروان متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیدرضا کامروان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.