دکتر الهام محدث

دکتر الهام محدث

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

31066

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب گاندی جنوبی

آدرس:

تهران، خیابان گاندی جنوبی، پايين تر از بزرگراه همت، نبش كوچه شهاب (يازدهم)، پلاک 33، کلینیک آرامش

تلفن:09125035475

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی

اطلاعات مطب خیابان آزادی

آدرس:

تهران، خیابان آزادی، بعد از بهبودی، خیابان آشیان - پلاک 4 - واحد 5 - مرکز مشاوره مهمید

تلفن:02166857310

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهام محدث بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر الهام محدث
نوبت مطب گاندی جنوبی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان گاندی جنوبی، پايين تر از بزرگراه همت، نبش كوچه شهاب (يازدهم)، پلاک 33، کلینیک آرامش

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

نوبت مطب خیابان آزادی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان آزادی، بعد از بهبودی، خیابان آشیان - پلاک 4 - واحد 5 - مرکز مشاوره مهمید

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

مشاوره تلفنی
60 دقیقه گفتگو200,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 20:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهام محدث را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهام محدث نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهام محدث در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهام محدث چقدر است؟
هزینه ویزیت الهام محدث با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام محدث می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهام محدث کجا است؟
دکتر الهام محدث 2 مطب در مطب گاندی جنوبی و مطب خیابان آزادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر الهام محدث را ببینید.
+
آیا دکتر الهام محدث امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهام محدث در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهام محدث در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهام محدث متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهام محدث چه زمانی است؟
دکتر الهام محدث از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام محدث در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهام محدث چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر الهام محدث رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهام محدث 0 از 5 است.

درباره دکتر الهام محدثدکتر الهام محدث dr elham mohades از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر الهام محدث در تهران، خیابان آزادی، بعد از بهبودی، خیابان آشیان - پلاک 4 - واحد 5 - مرکز مشاوره مهمید واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهام محدث می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166857310 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهام محدث و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهام محدث هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهام محدث فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهام محدث متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهام محدث مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.