دکتر ابوالفضل شجری

دکتر ابوالفضل شجری

پزشک عمومی

آران وبیدگل
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۶۶ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۱۲۷۸۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات درمانگاه خیریه حضرت موسی بن جعفر (ع)

آدرس:

آران و بیدگل، میدان شهید روحانی، بلوار شهیدان حاجی زادگان، خیابان امام زاده علی اکبر

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • جانبازان

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر ابوالفضل شجری بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۶۶ کاربر)

%۱۰۰
۶۶ کاربر از ۶۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

درمانگاه خیریه حضرت موسی بن جعفر (ع)
دکتر ابوالفضل شجری
دکتر ابوالفضل شجری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابوالفضل شجری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابوالفضل شجری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابوالفضل شجری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابوالفضل شجری چقدر است؟
هزینه ویزیت ابوالفضل شجری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل شجری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابوالفضل شجری کجا است؟
دکتر ابوالفضل شجری 1 مطب در درمانگاه خیریه حضرت موسی بن جعفر (ع) دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ابوالفضل شجری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ابوالفضل شجری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل شجری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابوالفضل شجری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابوالفضل شجری متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابوالفضل شجری چه زمانی است؟
دکتر ابوالفضل شجری از روز دوشنبه 24 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل شجری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابوالفضل شجری چقدر است؟
تا کنون 66 نفر به دکتر ابوالفضل شجری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابوالفضل شجری 5 از 5 است.

درباره دکتر ابوالفضل شجری

دکتر ابوالفضل شجری dr abolfazl shajari از دکترهای متخصص پزشک عمومی آران وبیدگل هستند. مطب دکتر ابوالفضل شجری در آران و بیدگل، میدان شهید روحانی، بلوار شهیدان حاجی زادگان، خیابان امام زاده علی اکبر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابوالفضل شجری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03154732530 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابوالفضل شجری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابوالفضل شجری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابوالفضل شجری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابوالفضل شجری پزشک عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابوالفضل شجری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.