دکتر عنایت اله کریمیان

دکتر عنایت اله کریمیان

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص جراحی قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

30385

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی
  • فوق تخصص جراحی قلب و عروق

اطلاعات مطب ونک

آدرس:

تهران، میدان ونک، کوچه صانعی، ساختمان پزشکان صدف، طبقه اول، واحد ۱۵

تلفن:02186086189

اطلاعات مطب اکباتان

آدرس:

تهران، شهرک اکباتان، بلوار نفیسی، کوچه تیرداد، ساختمان نسترن، طبقه 2، واحد 3

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عنایت اله کریمیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر عنایت اله کریمیان
نوبت مطب ونک
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، میدان ونک، کوچه صانعی، ساختمان پزشکان صدف، طبقه اول، واحد ۱۵
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید
نوبت مطب اکباتان
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، شهرک اکباتان، بلوار نفیسی، کوچه تیرداد، ساختمان نسترن، طبقه 2، واحد 3
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عنایت اله کریمیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عنایت اله کریمیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عنایت اله کریمیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عنایت اله کریمیان چقدر است؟
هزینه ویزیت عنایت اله کریمیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عنایت اله کریمیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عنایت اله کریمیان کجا است؟
دکتر عنایت اله کریمیان 2 مطب در مطب ونک و مطب اکباتان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عنایت اله کریمیان را ببینید.
+
آیا دکتر عنایت اله کریمیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عنایت اله کریمیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عنایت اله کریمیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عنایت اله کریمیان متخصص جراحی عمومی و جراحی قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عنایت اله کریمیان چه زمانی است؟
دکتر عنایت اله کریمیان از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عنایت اله کریمیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عنایت اله کریمیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر عنایت اله کریمیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عنایت اله کریمیان 0 از 5 است.

درباره دکتر عنایت اله کریمیاندکتر عنایت اله کریمیان dr enayatolah karimian از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر عنایت اله کریمیان در تهران، میدان ونک، کوچه صانعی، ساختمان پزشکان صدف، طبقه اول، واحد ۱۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عنایت اله کریمیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02186086189 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عنایت اله کریمیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عنایت اله کریمیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عنایت اله کریمیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عنایت اله کریمیان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عنایت اله کریمیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.