%100
پیشنهاد(از 59 کاربر)

درباره‌پزشک

غدد درون ریز و متابولیسم 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)
 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب میدان امام رضا

آدرس:

مشهد، بین میدان امام رضا و ابن سینا 1، ساختمان پزشکان ابن سینا ، طبقه 3

تلفن:05138586801

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بیمه تامین اجتماعی
 • بیمه خدمات درمانی سلامت

خدمات

Ad
تبلیغات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زید زره ساز را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زید زره ساز بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 59 کاربر)

%100
59 کاربر از 59 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  43 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

کوروش
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر واقعا خوبی هستن و با بیمارشون برخورد عالی دارن

علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

به شخصه میتونم بگم این همه دکتر چ تو شهر بزرگ و کوچیک رفتم اولین دکتر که در مقابل بیمار احترام میزاره خیلی دلسوز و دقیق هستن فعلا جلسه اوله رفتم پیششون

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

مهلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با احترام ،با دقت و متعهدانه برخورد داشتند

محبوبه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی عالی دکتر فوق العاده خوبی هستن من برای مشکل دیابت مادرم مراجعه کردم و نتیجه گرفتم.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر زید زره ساز
نوبت مطب میدان امام رضا
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، بین میدان امام رضا و ابن سینا 1، ساختمان پزشکان ابن سینا ، طبقه 3
اولین نوبت خالی: شنبه 15 مهر ساعت 16:20
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زید زره ساز را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زید زره ساز نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زید زره ساز در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زید زره ساز چقدر است؟
هزینه ویزیت زید زره ساز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زید زره ساز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زید زره ساز کجا است؟
دکتر زید زره ساز 1 مطب در مطب میدان امام رضا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زید زره ساز را ببینید.
+
آیا دکتر زید زره ساز امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زید زره ساز در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زید زره ساز در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زید زره ساز متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زید زره ساز چه زمانی است؟
دکتر زید زره ساز از روز شنبه 15 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زید زره ساز در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زید زره ساز چقدر است؟
تا کنون 59 نفر به دکتر زید زره ساز رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زید زره ساز 5 از 5 است.

درباره دکتر زید زره سازدکتر زید زره ساز dr zeyd zereh saz از دکترهای متخصص داخلی مشهد هستند. مطب دکتر زید زره ساز در مشهد، بین میدان امام رضا و ابن سینا 1، ساختمان پزشکان ابن سینا ، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زید زره ساز می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138586801 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زید زره ساز و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زید زره ساز هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زید زره ساز فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زید زره ساز متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زید زره ساز مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.