دکتر مرضیه پازوکی

فوق تخصص ریه

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۶ کاربر)

کد نظام پزشکی

۳۸۸۸۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص ریه

اطلاعات مطب کارگر شمالی

آدرس:

تهران، کارگر شمالی، خیابان شکراله، پلاک ۱۰۳، ساختمان تهران، طبقه دوم

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر مرضیه پازوکی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۶ کاربر)

%۱۰۰
۶ کاربر از ۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب کارگر شمالی
ملاحظات

زمان داده شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود.

دکتر مرضیه پازوکی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرضیه پازوکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرضیه پازوکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرضیه پازوکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرضیه پازوکی چقدر است؟
هزینه ویزیت مرضیه پازوکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه پازوکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرضیه پازوکی کجا است؟
دکتر مرضیه پازوکی 1 مطب در مطب کارگر شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مرضیه پازوکی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مرضیه پازوکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه پازوکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرضیه پازوکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرضیه پازوکی متخصص ریه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرضیه پازوکی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مرضیه پازوکی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه پازوکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرضیه پازوکی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر مرضیه پازوکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرضیه پازوکی 5 از 5 است.

درباره دکتر مرضیه پازوکی

دکتر مرضیه پازوکی dr marziyeh pazuki از دکترهای متخصص فوق تخصص ریه تهران هستند. مطب دکتر مرضیه پازوکی در تهران، کارگر شمالی، خیابان شکراله، پلاک ۱۰۳، ساختمان تهران، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرضیه پازوکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09337374392 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرضیه پازوکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرضیه پازوکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرضیه پازوکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرضیه پازوکی فوق تخصص ریه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فوق تخصص ریه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرضیه پازوکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.