دکتر خداداد مرادیان

دکتر خداداد مرادیان

تخصص چشم پزشکی

مشهد

کد نظام پزشکی

20748

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب میدان تقی آباد

آدرس:

مشهد، میدان تقی آباد، ابتدای احمدآباد، جنب فرش کویر یزد، ساختمان پزشکان ایران

تلفن:05138433565

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • کارمندان دولت
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر خداداد مرادیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر خداداد مرادیان
نوبت مطب میدان تقی آباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، میدان تقی آباد، ابتدای احمدآباد، جنب فرش کویر یزد، ساختمان پزشکان ایران
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 19:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر خداداد مرادیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر خداداد مرادیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر خداداد مرادیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر خداداد مرادیان چقدر است؟
هزینه ویزیت خداداد مرادیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خداداد مرادیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر خداداد مرادیان کجا است؟
دکتر خداداد مرادیان 1 مطب در مطب میدان تقی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر خداداد مرادیان را ببینید.
+
آیا دکتر خداداد مرادیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر خداداد مرادیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر خداداد مرادیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر خداداد مرادیان متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر خداداد مرادیان چه زمانی است؟
دکتر خداداد مرادیان از روز دوشنبه 22 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر خداداد مرادیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر خداداد مرادیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر خداداد مرادیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر خداداد مرادیان 0 از 5 است.

درباره دکتر خداداد مرادیاندکتر خداداد مرادیان dr khodadad moradian از دکترهای متخصص چشم پزشکی مشهد هستند. مطب دکتر خداداد مرادیان در مشهد، میدان تقی آباد، ابتدای احمدآباد، جنب فرش کویر یزد، ساختمان پزشکان ایران واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر خداداد مرادیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138433565 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خداداد مرادیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر خداداد مرادیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر خداداد مرادیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر خداداد مرادیان متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر خداداد مرادیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.