دکتر هدی شریفی

دکتر هدی شریفی

پزشک دندانپزشک

فلوشیپ زیبایی
مشهد

کد نظام پزشکی

124556

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب تقی آباد

آدرس:

مشهد، تقی آباد، ابتدای احمدآباد، بین بانک ملت و صادرات، ساختمان پزشکان سهند زرین، طبقه همکف

تلفن:05138449561

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هدی شریفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر هدی شریفی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب تقی آباد
مشهد - مشهد، تقی آباد، ابتدای احمدآباد، بین بانک ملت و صادرات، ساختمان پزشکان سهند زرین، طبقه همکف


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هدی شریفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هدی شریفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هدی شریفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هدی شریفی چقدر است؟
هزینه ویزیت هدی شریفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هدی شریفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هدی شریفی کجا است؟
دکتر هدی شریفی 1 مطب در مطب تقی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هدی شریفی را ببینید.
+
آیا دکتر هدی شریفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هدی شریفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هدی شریفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هدی شریفی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هدی شریفی چه زمانی است؟
دکتر هدی شریفی از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هدی شریفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هدی شریفی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر هدی شریفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هدی شریفی 0 از 5 است.
درباره دکتر هدی شریفی


دکتر هدی شریفی dr hoda sharifi از دکترهای متخصص دندانپزشک مشهد هستند. مطب دکتر هدی شریفی در مشهد، تقی آباد، ابتدای احمدآباد، بین بانک ملت و صادرات، ساختمان پزشکان سهند زرین، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هدی شریفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138449561 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هدی شریفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هدی شریفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هدی شریفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هدی شریفی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هدی شریفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.