%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

کد نظام پزشکی

۲۸۱۵۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، نبش پرستار ۱، ساختمان سپهر پارسیان

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر مرضیه کازرانی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۱۰۰
۴ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار احمدآباد
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد . 

دکتر مرضیه کازرانی
دکتر مرضیه کازرانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرضیه کازرانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرضیه کازرانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرضیه کازرانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرضیه کازرانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مرضیه کازرانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه کازرانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرضیه کازرانی کجا است؟
دکتر مرضیه کازرانی 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مرضیه کازرانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مرضیه کازرانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه کازرانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرضیه کازرانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرضیه کازرانی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرضیه کازرانی چه زمانی است؟
دکتر مرضیه کازرانی از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه کازرانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرضیه کازرانی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر مرضیه کازرانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرضیه کازرانی 5 از 5 است.

درباره دکتر مرضیه کازرانی

دکتر مرضیه کازرانی dr marziyeh kazrani از دکترهای متخصص تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری مشهد هستند. مطب دکتر مرضیه کازرانی در مشهد، بلوار احمدآباد، نبش پرستار ۱، ساختمان سپهر پارسیان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرضیه کازرانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138331702 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرضیه کازرانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرضیه کازرانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرضیه کازرانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرضیه کازرانی تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرضیه کازرانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.