دکتر رویا درخشان

دکتر رویا درخشان

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

99932
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان روانپور

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از نیایش بعد از پارک ملت، نبش خیابان روانپور، ساختمان جم، طبقه اول، واحد ششم

تلفن:02126230306

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رویا درخشان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رویا درخشان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سپیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خیلی باحوصله و خوش اخلاق هستند. فعلا تحت درمان هستم.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر رویا درخشان
نوبت مطب خیابان روانپور
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از نیایش بعد از پارک ملت، نبش خیابان روانپور، ساختمان جم، طبقه اول، واحد ششم
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رویا درخشان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رویا درخشان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رویا درخشان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رویا درخشان چقدر است؟
هزینه ویزیت رویا درخشان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رویا درخشان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رویا درخشان کجا است؟
دکتر رویا درخشان 1 مطب در مطب خیابان روانپور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رویا درخشان را ببینید.
+
آیا دکتر رویا درخشان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رویا درخشان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رویا درخشان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رویا درخشان متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رویا درخشان چه زمانی است؟
دکتر رویا درخشان از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رویا درخشان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رویا درخشان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر رویا درخشان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رویا درخشان 5 از 5 است.

درباره دکتر رویا درخشاندکتر رویا درخشان dr roya derakhshan از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر رویا درخشان در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از نیایش بعد از پارک ملت، نبش خیابان روانپور، ساختمان جم، طبقه اول، واحد ششم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رویا درخشان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126230306 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رویا درخشان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رویا درخشان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رویا درخشان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رویا درخشان متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رویا درخشان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.