مریم منصوردهقان

مریم منصوردهقان

کارشناس تغذیه

هشتگرد

کد نظام پزشکی

ت-۵۴۹۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب هشتگرد

آدرس:

هشتگرد، خیابان خیبر، ساختمان پزشکان پردیس، طبقه سوم

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب هشتگرد
مریم منصوردهقان
مریم منصوردهقان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مریم منصوردهقان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم منصوردهقان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مریم منصوردهقان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مریم منصوردهقان چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم منصوردهقان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مریم منصوردهقان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مریم منصوردهقان کجا است؟
دکتر مریم منصوردهقان 1 مطب در مطب هشتگرد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب مریم منصوردهقان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا مریم منصوردهقان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم منصوردهقان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مریم منصوردهقان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم منصوردهقان متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مریم منصوردهقان چه زمانی است؟
دکتر مریم منصوردهقان از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مریم منصوردهقان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مریم منصوردهقان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مریم منصوردهقان رای داده‌اند. میانگین امتیازی مریم منصوردهقان 0 از 5 است.

درباره مریم منصوردهقان

مریم منصوردهقان maryam mansor dehghan از دکترهای متخصص تخصص تغذیه هشتگرد هستند. مطب مریم منصوردهقان در هشتگرد، خیابان خیبر، ساختمان پزشکان پردیس، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مریم منصوردهقان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02644234168 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مریم منصوردهقان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مریم منصوردهقان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مریم منصوردهقان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مریم منصوردهقان تخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مریم منصوردهقان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.