دکتر گلناز غلامی

دکتر گلناز غلامی

تخصص داخلی

مشهد
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۰۱۵۱۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، محتشمی، نرسیده به محتشمی ۲ (نبش محتشمی ۲)، ساختمان سینوهه، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر گلناز غلامی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار احمدآباد
دکتر گلناز غلامی
دکتر گلناز غلامی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر گلناز غلامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر گلناز غلامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر گلناز غلامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر گلناز غلامی چقدر است؟
هزینه ویزیت گلناز غلامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر گلناز غلامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر گلناز غلامی کجا است؟
دکتر گلناز غلامی 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر گلناز غلامی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر گلناز غلامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر گلناز غلامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر گلناز غلامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر گلناز غلامی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر گلناز غلامی چه زمانی است؟
دکتر گلناز غلامی از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر گلناز غلامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر گلناز غلامی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر گلناز غلامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر گلناز غلامی 5 از 5 است.

درباره دکتر گلناز غلامی

دکتر گلناز غلامی dr golnaz gholami از دکترهای متخصص تخصص داخلی مشهد هستند. مطب دکتر گلناز غلامی در مشهد، بلوار احمدآباد، محتشمی، نرسیده به محتشمی ۲ (نبش محتشمی ۲)، ساختمان سینوهه، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر گلناز غلامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138411370 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر گلناز غلامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر گلناز غلامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر گلناز غلامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر گلناز غلامی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر گلناز غلامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.