دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری

دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری

تخصص ارتوپدی

مشهد
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۵ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۲۷۵۰۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، روبه روی بیمارستان قائم، مقابل پل هوایی عابر پیاده، ساختمان ۷۳، طبقه ۳

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۵ کاربر)

%۱۰۰
۵ کاربر از ۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار احمدآباد
دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری
دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری چقدر است؟
هزینه ویزیت سید سعید مهاجرزاده حیدری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری کجا است؟
دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری چه زمانی است؟
دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری 5 از 5 است.

درباره دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدریدکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری dr seyed saeid mohajer zade heidari از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی مشهد هستند. مطب دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری در مشهد، روبه روی بیمارستان قائم، مقابل پل هوایی عابر پیاده، ساختمان ۷۳، طبقه ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138449326 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید سعید مهاجرزاده حیدری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.