%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

ف-3367

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس فیزیوتراپی

اطلاعات مطب بلوار جمهوری

آدرس:

کرمان، بلوار جمهوری، ساختمان پزشکان میلاد، طبقه 1، واحد4

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به نرگس عمارتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران نرگس عمارتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار جمهوری

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با نرگس عمارتی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

نرگس عمارتی
نرگس عمارتی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نرگس عمارتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نرگس عمارتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نرگس عمارتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نرگس عمارتی چقدر است؟
هزینه ویزیت نرگس عمارتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نرگس عمارتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نرگس عمارتی کجا است؟
دکترنرگس عمارتی مطب بلوار جمهوری مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب نرگس عمارتی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا نرگس عمارتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس عمارتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نرگس عمارتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نرگس عمارتی متخصص فیزیوتراپی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نرگس عمارتی چه زمانی است؟
دکتر نرگس عمارتی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نرگس عمارتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نرگس عمارتی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به نرگس عمارتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی نرگس عمارتی 5 از 5 است.

درباره نرگس عمارتیدکترنرگس عمارتی naarges emarati از دکترهای متخصص فیزیوتراپی کرمان هستند. مطب نرگس عمارتی در کرمان، بلوار جمهوری، ساختمان پزشکان میلاد، طبقه 1، واحد4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نرگس عمارتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نرگس عمارتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نرگس عمارتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نرگس عمارتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نرگس عمارتی متخصص فیزیوتراپی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فیزیوتراپی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نرگس عمارتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.