%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

عضو هیئت علمی دانشگاه

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان)

اطلاعات مطب خیابان باقرخان

آدرس:

تهران، خیابان باقر خان غربی، پلاک 117، طبقه سوم، واحد 6

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • ایثارگران
 • کارمندان دولت
 • ایرانیان
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مژگان مظاهری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مژگان مظاهری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

لیانا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار زبردست و محترم و با آرامش و خوش برخورد بودند.

فرناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوب هستند، انشالله خداوند خودش کمک کند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مژگان مظاهری
نوبت مطب خیابان باقرخان
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان باقر خان غربی، پلاک 117، طبقه سوم، واحد 6
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 11:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مژگان مظاهری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مژگان مظاهری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مژگان مظاهری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مژگان مظاهری چقدر است؟
هزینه ویزیت مژگان مظاهری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان مظاهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مژگان مظاهری کجا است؟
دکتر مژگان مظاهری 1 مطب در مطب خیابان باقرخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مژگان مظاهری را ببینید.
+
آیا دکتر مژگان مظاهری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان مظاهری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مژگان مظاهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مژگان مظاهری متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مژگان مظاهری چه زمانی است؟
دکتر مژگان مظاهری از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان مظاهری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مژگان مظاهری چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مژگان مظاهری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مژگان مظاهری 5 از 5 است.

درباره دکتر مژگان مظاهریدکتر مژگان مظاهری dr mozhgan mazaheri از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر مژگان مظاهری در تهران، خیابان باقر خان غربی، پلاک 117، طبقه سوم، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مژگان مظاهری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09334248786 , 02166128442 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مژگان مظاهری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مژگان مظاهری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مژگان مظاهری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مژگان مظاهری متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مژگان مظاهری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.