دکتر پریسا عبدلی سرشکی

دکتر پریسا عبدلی سرشکی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

73008
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

انجام کلیه جراحی‌های مربوط به زنان

مشاوره قبل از ازدواج و بارداری

انجام لیزر زیبایی ‌درمانی واژن جهت بی اختیاری ادراری رفع تیرگی‌ها 

درمان زگیل تناسلی وعفونت‌های مقاوم به درمان

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب رسالت

آدرس:

تهران، بزرگراه رسالت، خیابان شانزده متری دوم شمالی (منصوری)، نبش تقاطع براد ران محمودی(لاهیجانی)، پلاک29، واحد 5

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • ایرانیان
 • سایر اقشار
 • کارمندان دولت

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پریسا عبدلی سرشکی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پریسا عبدلی سرشکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مبینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

آرزو
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اولین جلسه م بود دکتر فوق العاده عالی خوش برخورد و مهربان و کاربلد

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر عبدلی سرشکی بسیار دلسوز و باتجربه و سرشار از آرامش هستن. من به دلیل بیماری که دارم دکترهای زیادی رفتم ولی همگی من رو ناامید کردن ولی دکتر سرشکی بسیار امیدوار کردن و خیلی برای بیمار وقت میگذارن و این برام خیلی باارزش بود

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر پریسا عبدلی سرشکی
نوبت مطب رسالت
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، بزرگراه رسالت، خیابان شانزده متری دوم شمالی (منصوری)، نبش تقاطع براد ران محمودی(لاهیجانی)، پلاک29، واحد 5
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پریسا عبدلی سرشکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پریسا عبدلی سرشکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پریسا عبدلی سرشکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پریسا عبدلی سرشکی چقدر است؟
هزینه ویزیت پریسا عبدلی سرشکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا عبدلی سرشکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پریسا عبدلی سرشکی کجا است؟
دکتر پریسا عبدلی سرشکی 1 مطب در مطب رسالت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پریسا عبدلی سرشکی را ببینید.
+
آیا دکتر پریسا عبدلی سرشکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا عبدلی سرشکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پریسا عبدلی سرشکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پریسا عبدلی سرشکی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پریسا عبدلی سرشکی چه زمانی است؟
دکتر پریسا عبدلی سرشکی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا عبدلی سرشکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پریسا عبدلی سرشکی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر پریسا عبدلی سرشکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پریسا عبدلی سرشکی 5 از 5 است.

درباره دکتر پریسا عبدلی سرشکیدکتر پریسا عبدلی سرشکی dr parisa abdoli sereshki از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر پریسا عبدلی سرشکی در تهران، بزرگراه رسالت، خیابان شانزده متری دوم شمالی (منصوری)، نبش تقاطع براد ران محمودی(لاهیجانی)، پلاک29، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پریسا عبدلی سرشکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126310827-02126311573 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پریسا عبدلی سرشکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پریسا عبدلی سرشکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پریسا عبدلی سرشکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پریسا عبدلی سرشکی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پریسا عبدلی سرشکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.