ابوالفضل موسوی

ابوالفضل موسوی

کارشناس ارشد روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

34876

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب نیاوران

آدرس:

تهران، خیابان نیاوران، سه راه یاسر، جنب بانک پاسارگاد، پلاک ۲۳۴، واحد ۵۰۳

تلفن:02122280882

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران ابوالفضل موسوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از ابوالفضل موسوی
نوبت مطب نیاوران
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان نیاوران، سه راه یاسر، جنب بانک پاسارگاد، پلاک ۲۳۴، واحد ۵۰۳
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
45 دقیقه گفتگو108,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت ابوالفضل موسوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابوالفضل موسوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد ابوالفضل موسوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت ابوالفضل موسوی چقدر است؟
هزینه ویزیت ابوالفضل موسوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل ابوالفضل موسوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب ابوالفضل موسوی کجا است؟
دکتر ابوالفضل موسوی 1 مطب در مطب نیاوران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل ابوالفضل موسوی را ببینید.
+
آیا ابوالفضل موسوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل موسوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
ابوالفضل موسوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابوالفضل موسوی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد ابوالفضل موسوی چه زمانی است؟
دکتر ابوالفضل موسوی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل ابوالفضل موسوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از ابوالفضل موسوی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به ابوالفضل موسوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی ابوالفضل موسوی 0 از 5 است.

درباره ابوالفضل موسویدکتر ابوالفضل موسوی seyed abolfazl mosavi از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب ابوالفضل موسوی در تهران، خیابان نیاوران، سه راه یاسر، جنب بانک پاسارگاد، پلاک ۲۳۴، واحد ۵۰۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب ابوالفضل موسوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122280882 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام ابوالفضل موسوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی ابوالفضل موسوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط ابوالفضل موسوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از ابوالفضل موسوی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد ابوالفضل موسوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.