دکتر افروز کلاهدوزیان

دکتر افروز کلاهدوزیان

تخصص زنان، زایمان و نازایی

مشهد
%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

کد نظام پزشکی

107064

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، محتشمی ۲، ساختمان پزشکان محتشمی، طبقه اول

تلفن:05138467003

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • بانک کشاورزی
 • بانک ملی
 • جانبازان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر افروز کلاهدوزیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر افروز کلاهدوزیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار احمدآباد
دکتر افروز کلاهدوزیان
دکتر افروز کلاهدوزیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر افروز کلاهدوزیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر افروز کلاهدوزیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر افروز کلاهدوزیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر افروز کلاهدوزیان چقدر است؟
هزینه ویزیت افروز کلاهدوزیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر افروز کلاهدوزیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر افروز کلاهدوزیان کجا است؟
دکترافروز کلاهدوزیان مطب بلوار احمدآباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر افروز کلاهدوزیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر افروز کلاهدوزیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر افروز کلاهدوزیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر افروز کلاهدوزیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر افروز کلاهدوزیان متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر افروز کلاهدوزیان چه زمانی است؟
دکتر افروز کلاهدوزیان از روز دوشنبه 7 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر افروز کلاهدوزیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر افروز کلاهدوزیان چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر افروز کلاهدوزیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر افروز کلاهدوزیان 5 از 5 است.

درباره دکتر افروز کلاهدوزیاندکترافروز کلاهدوزیان dr afroz kolah dozian از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر افروز کلاهدوزیان در مشهد، بلوار احمدآباد، محتشمی ۲، ساختمان پزشکان محتشمی، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر افروز کلاهدوزیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138467003 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر افروز کلاهدوزیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر افروز کلاهدوزیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر افروز کلاهدوزیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر افروز کلاهدوزیان متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر افروز کلاهدوزیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.