دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی

دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی

تخصص پوست، مو و زیبایی

مشهد
%۸۹
پیشنهاد(از ۹ کاربر)

کد نظام پزشکی

۲۵۷۹۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان عارف ۱، ساختمان رازی

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • بانک کشاورزی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۹ کاربر)

%۸۹
۸ کاربر از ۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار احمدآباد
ملاحظات

لطفا در ساعت تعیین شده در مطب حضور داشته باشید.

دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی
دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهناز بنی هاشمی اردبیلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی کجا است؟
دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلیدکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی dr mahnaz bani hashemi ardabili از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی مشهد هستند. مطب دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی در مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان عارف ۱، ساختمان رازی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138402922 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهناز بنی هاشمی اردبیلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.