کد نظام پزشکی

۸۳۹۵۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب میدان ولیعصر

آدرس:

تهران، میدان ولیعصر، جنب سینما قدس، انتهای کوچه مینو، پلاک ۱۴۳، درب شیشه ای

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان ولیعصر
دکتر هدی رحیمی
دکتر هدی رحیمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هدی رحیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هدی رحیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هدی رحیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هدی رحیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت هدی رحیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هدی رحیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هدی رحیمی کجا است؟
دکتر هدی رحیمی 1 مطب در مطب میدان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر هدی رحیمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر هدی رحیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هدی رحیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هدی رحیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هدی رحیمی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هدی رحیمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر هدی رحیمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر هدی رحیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هدی رحیمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر هدی رحیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هدی رحیمی 0 از 5 است.

درباره دکتر هدی رحیمی

دکتر هدی رحیمی dr hoda rahimi از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر هدی رحیمی در تهران، میدان ولیعصر، جنب سینما قدس، انتهای کوچه مینو، پلاک ۱۴۳، درب شیشه ای واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هدی رحیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02186036422 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هدی رحیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هدی رحیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هدی رحیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هدی رحیمی تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هدی رحیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.