کد نظام پزشکی

۶۸۲۵۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب شیخ بهایی شمالی

آدرس:

تهران، شیخ بهایی شمالی، بالاتر از میدان شیخ بهایی، روبه روی امداد خودرو، پلاک ۷۳، طبقه ۲، واحد ۵

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ربابه غیبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شیخ بهایی شمالی
دکتر ربابه غیبی
دکتر ربابه غیبی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ربابه غیبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ربابه غیبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ربابه غیبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ربابه غیبی چقدر است؟
هزینه ویزیت ربابه غیبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ربابه غیبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ربابه غیبی کجا است؟
دکتر ربابه غیبی 1 مطب در مطب شیخ بهایی شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ربابه غیبی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ربابه غیبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ربابه غیبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ربابه غیبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ربابه غیبی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ربابه غیبی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ربابه غیبی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ربابه غیبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ربابه غیبی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ربابه غیبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ربابه غیبی 0 از 5 است.

درباره دکتر ربابه غیبیدکتر ربابه غیبی dr robabeh gheybi از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر ربابه غیبی در تهران، شیخ بهایی شمالی، بالاتر از میدان شیخ بهایی، روبه روی امداد خودرو، پلاک ۷۳، طبقه ۲، واحد ۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ربابه غیبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188628527 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ربابه غیبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ربابه غیبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ربابه غیبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ربابه غیبی تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ربابه غیبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.