دکتر پروین اعلمی هرندی

تخصص پوست، مو و زیبایی

تهران

کد نظام پزشکی

۲۶۷۶۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب ملاصدرا

آدرس:

تهران، خیابان ملاصدرا، بین شیراز و شیخ بهایی، پلاک ۱۵۶، طبقه اول

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب ملاصدرا
دکتر پروین اعلمی هرندی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پروین اعلمی هرندی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پروین اعلمی هرندی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پروین اعلمی هرندی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پروین اعلمی هرندی چقدر است؟
هزینه ویزیت پروین اعلمی هرندی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پروین اعلمی هرندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پروین اعلمی هرندی کجا است؟
دکتر پروین اعلمی هرندی 1 مطب در مطب ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر پروین اعلمی هرندی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر پروین اعلمی هرندی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پروین اعلمی هرندی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پروین اعلمی هرندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پروین اعلمی هرندی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پروین اعلمی هرندی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پروین اعلمی هرندی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پروین اعلمی هرندی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پروین اعلمی هرندی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر پروین اعلمی هرندی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پروین اعلمی هرندی 0 از 5 است.

درباره دکتر پروین اعلمی هرندی

دکتر پروین اعلمی هرندی dr parvin alami harandi از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر پروین اعلمی هرندی در تهران، خیابان ملاصدرا، بین شیراز و شیخ بهایی، پلاک ۱۵۶، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پروین اعلمی هرندی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188041305 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پروین اعلمی هرندی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پروین اعلمی هرندی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پروین اعلمی هرندی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پروین اعلمی هرندی تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پروین اعلمی هرندی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.