دکتر ذاکر محمدی

دکتر ذاکر محمدی

تخصص چشم پزشکی

شیراز

کد نظام پزشکی

19484

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مرکز فوق تخصصی بیناگستر شیراز

آدرس:

شیراز، خیابان ارم، خیابان سروناز، نبش کوچه 5، مرکز چشم پزشکی بیناگستر

تلفن:07132273726

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ذاکر محمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر ذاکر محمدی
نوبت مطب مرکز فوق تخصصی بیناگستر شیراز
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان ارم، خیابان سروناز، نبش کوچه 5، مرکز چشم پزشکی بیناگستر

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ذاکر محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ذاکر محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ذاکر محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ذاکر محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت ذاکر محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ذاکر محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ذاکر محمدی کجا است؟
دکتر ذاکر محمدی 1 مطب در مرکز فوق تخصصی بیناگستر شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ذاکر محمدی را ببینید.
+
آیا دکتر ذاکر محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ذاکر محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ذاکر محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ذاکر محمدی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ذاکر محمدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ذاکر محمدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ذاکر محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ذاکر محمدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ذاکر محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ذاکر محمدی 0 از 5 است.

درباره دکتر ذاکر محمدیدکتر ذاکر محمدی dr zaker mohammadi از دکترهای متخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر ذاکر محمدی در شیراز، خیابان ارم، خیابان سروناز، نبش کوچه 5، مرکز چشم پزشکی بیناگستر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ذاکر محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132273726 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ذاکر محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ذاکر محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ذاکر محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ذاکر محمدی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ذاکر محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.