دکتر نوید ابوالاحرار

دکتر نوید ابوالاحرار

تخصص بیهوشی

فلوشیپ درد

تهران

کد نظام پزشکی

75510
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیهوشی
 • فلوشیپ درد

اطلاعات مطب مطفر

آدرس:

تهران، خیابان دستگردی، بین جردن و ولیعصر، پلاک 283، طبقه 6

تلفن:02188658094

اطلاعات جلال ال احمد

آدرس:

تهران، جلال آل احمد، بین کارگر و چمران، کوی پروانه، پلاک 2، طبقه 2، کلینیک درد فوق تخصصی آسا

تلفن:02188006302

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نوید ابوالاحرار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نوید ابوالاحرار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حاجیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر نوید ابوالاحرار
نوبت مطب مطفر
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان دستگردی، بین جردن و ولیعصر، پلاک 283، طبقه 6

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

نوبت مطب جلال ال احمد
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، جلال آل احمد، بین کارگر و چمران، کوی پروانه، پلاک 2، طبقه 2، کلینیک درد فوق تخصصی آسا
اولین نوبت خالی: دوشنبه 10 مهر ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نوید ابوالاحرار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نوید ابوالاحرار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نوید ابوالاحرار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نوید ابوالاحرار چقدر است؟
هزینه ویزیت نوید ابوالاحرار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نوید ابوالاحرار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نوید ابوالاحرار کجا است؟
دکتر نوید ابوالاحرار 2 مطب در مطب مطفر و جلال ال احمد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نوید ابوالاحرار را ببینید.
+
آیا دکتر نوید ابوالاحرار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نوید ابوالاحرار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نوید ابوالاحرار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نوید ابوالاحرار متخصص بیهوشی و درد هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نوید ابوالاحرار چه زمانی است؟
دکتر نوید ابوالاحرار از روز دوشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نوید ابوالاحرار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نوید ابوالاحرار چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر نوید ابوالاحرار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نوید ابوالاحرار 5 از 5 است.

درباره دکتر نوید ابوالاحراردکتر نوید ابوالاحرار dr navid abulahrar از دکترهای متخصص درد تهران هستند. مطب دکتر نوید ابوالاحرار در تهران، خیابان دستگردی، بین جردن و ولیعصر، پلاک 283، طبقه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نوید ابوالاحرار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188658094 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نوید ابوالاحرار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نوید ابوالاحرار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نوید ابوالاحرار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نوید ابوالاحرار متخصص درد نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله درد در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نوید ابوالاحرار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.