دکتر نوید ابوالاحرار

دکتر نوید ابوالاحرار

تخصص بیهوشی

فلوشیپ درد

تهران

کد نظام پزشکی

75510

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص بیهوشی
  • فلوشیپ درد

اطلاعات مطب مطفر

آدرس:

تهران، خیابان دستگردی، بین جردن و ولیعصر، پلاک 283، طبقه 6

تلفن:02188658094

اطلاعات جلال ال احمد

آدرس:

تهران، جلال آل احمد، بین کارگر و چمران، کوی پروانه، پلاک 2، طبقه 2، کلینیک درد فوق تخصصی آسا

تلفن:02188006302

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نوید ابوالاحرار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب مطفر
جلال ال احمد
دکتر نوید ابوالاحرار
دکتر نوید ابوالاحرار

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نوید ابوالاحرار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نوید ابوالاحرار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نوید ابوالاحرار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نوید ابوالاحرار چقدر است؟
هزینه ویزیت نوید ابوالاحرار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نوید ابوالاحرار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نوید ابوالاحرار کجا است؟
دکترنوید ابوالاحرار مطب مطفر و جلال ال احمد مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نوید ابوالاحرار، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نوید ابوالاحرار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نوید ابوالاحرار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نوید ابوالاحرار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نوید ابوالاحرار متخصص بیهوشی و درد هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نوید ابوالاحرار چه زمانی است؟
دکتر نوید ابوالاحرار از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نوید ابوالاحرار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نوید ابوالاحرار چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نوید ابوالاحرار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نوید ابوالاحرار 0 از 5 است.

درباره دکتر نوید ابوالاحراردکترنوید ابوالاحرار dr navid abulahrar از دکترهای متخصص بیهوشی تهران هستند. مطب دکتر نوید ابوالاحرار در تهران، خیابان دستگردی، بین جردن و ولیعصر، پلاک 283، طبقه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نوید ابوالاحرار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188658094 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نوید ابوالاحرار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نوید ابوالاحرار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نوید ابوالاحرار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نوید ابوالاحرار متخصص بیهوشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیهوشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نوید ابوالاحرار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.