دکتر سید مجید علوی کاخکی

دکتر سید مجید علوی کاخکی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

مشهد

کد نظام پزشکی

52650
%100
پیشنهاد(از 13 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات احمد آباد

آدرس:

مشهد، احمد آباد، کوچه عارف 2، ساختمان مهر، طبقه دوم

تلفن:05138402255

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • ایرانیان
 • روستاییان
 • تامین اجتماعی

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید مجید علوی کاخکی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید مجید علوی کاخکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%100
13 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

مژگان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

فوق العاده پزشک ماهری هستند.

محمود
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

دکتر علوی با دقت به صحبت‌های مراجع گوش می دهند

تکتم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر صبور و خوش اخلاق هستن.مادر شوهرم خیلی حالش بد بود خدارو شکر الان عالی شده.واقعا بی نظیرن.

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خوب بودند.

سید جلال
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار با حوصله و خوش برخورد و مطلع

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید مجید علوی کاخکی
نوبت مطب احمد آباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، احمد آباد، کوچه عارف 2، ساختمان مهر، طبقه دوم
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو250,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید مجید علوی کاخکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید مجید علوی کاخکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید مجید علوی کاخکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید مجید علوی کاخکی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید مجید علوی کاخکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مجید علوی کاخکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید مجید علوی کاخکی کجا است؟
دکتر سید مجید علوی کاخکی 1 مطب در احمد آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید مجید علوی کاخکی را ببینید.
+
آیا دکتر سید مجید علوی کاخکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید مجید علوی کاخکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید مجید علوی کاخکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید مجید علوی کاخکی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید مجید علوی کاخکی چه زمانی است؟
دکتر سید مجید علوی کاخکی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مجید علوی کاخکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید مجید علوی کاخکی چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر سید مجید علوی کاخکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید مجید علوی کاخکی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید مجید علوی کاخکیدکتر سید مجید علوی کاخکی dr seyyed majid alavi kakhki از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) مشهد هستند. مطب دکتر سید مجید علوی کاخکی در مشهد، احمد آباد، کوچه عارف 2، ساختمان مهر، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید مجید علوی کاخکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138402255 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید مجید علوی کاخکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید مجید علوی کاخکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید مجید علوی کاخکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید مجید علوی کاخکی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید مجید علوی کاخکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.