کد نظام پزشکی

۱۴۶۶۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی
  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مرکز فوق تخصصی بیناگستر

آدرس:

شیراز، خیابان ارم، خیابان سروناز، نبش کوچه ۵، مرکز چشم پزشکی بیناگستر

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مرکز فوق تخصصی بیناگستر
دکتر محمدحسین روزی طلب
دکتر محمدحسین روزی طلب

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدحسین روزی طلب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسین روزی طلب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسین روزی طلب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدحسین روزی طلب چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسین روزی طلب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین روزی طلب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدحسین روزی طلب کجا است؟
دکتر محمدحسین روزی طلب 1 مطب در مرکز فوق تخصصی بیناگستر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدحسین روزی طلب، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدحسین روزی طلب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین روزی طلب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدحسین روزی طلب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسین روزی طلب متخصص قرنیه و خارج چشمی و چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدحسین روزی طلب چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسین روزی طلب تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین روزی طلب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدحسین روزی طلب چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدحسین روزی طلب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدحسین روزی طلب 0 از 5 است.

درباره دکتر محمدحسین روزی طلب

دکتر محمدحسین روزی طلب dr mohammad hosein rozi talab از دکترهای متخصص فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی شیراز هستند. مطب دکتر محمدحسین روزی طلب در شیراز، خیابان ارم، خیابان سروناز، نبش کوچه ۵، مرکز چشم پزشکی بیناگستر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدحسین روزی طلب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132273726 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدحسین روزی طلب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدحسین روزی طلب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدحسین روزی طلب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدحسین روزی طلب فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی ، تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدحسین روزی طلب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.